Hizmet Tiplerimiz

 

Shuttle ( Paylaşımlı , Ekonomik ) Transfer Servisi;
 

Shuttle transferler araçların farklı müşterilerce paylaşıldığı bir hizmet tipidir. Araç paylaşımı sayesinde kişi başı çok ekonomik fiyatlar sunulmaktadır.  Bu yüzden shuttle transferler aynı zamanda paylaşımlı transfer yada ekonomik transfer olarak da tanımlanmaktadır. Belli bir operasyonel planlama ile uçuş saatlerinize en uygun alınış saatleri önerilmektedir. Shuttle servislerimiz kesin deparlı olduğundan planlanan araçlarda tek bir misafir olsa bile transfer gerçekleştirilir. Shuttle transferlerde araçlar farklı misafirlerimiz tarafından paylaşılmakta ve karşılığında ekonomik bir ücret talep edilmektedir. Transfer araçlarımız tüm misafirlerimizi gidecekleri destinasyon dahilinde konaklama birimlerine ( ev, otel, pansiyon...vs ) veya belirtecekleri bir noktaya kadar götürmektedirler. Destinasyon sınırları içerisinde bu hizmet için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Transferlerimizde kullanılan tüm araçlar klimalı ve konforlu olup ilgili kurumların belirlediği tüm ulusal ve uluslararası standartlara sahip bulunmaktadır. Havalimanlarında shuttle servislerimizin hareketleri araçları paylaşacak misafirlerin uçak iniş saatlerine göre planlanmaktadır. Bu nedenle misafirlerin havalimanına varış saatlerinden aracın hareket saatine kadar bekleme süreleri oluşabilir. Bekleme süresi araca ilk binen misafirimiz için maksimum 45 dakika olarak belirlenmiştir ( Araca son binen misafir hiç bekleme yapmaz ). Bu servisimizden yararlanacak misafirlerimizin bagaj alım ve pasaport gümrük işlemlerini tamamlayıp mümkün olan en kısa sürede terminalden dışarı çıkmaları ve çıkış kapısında bekleyen havalimanı personelimizle buluşmaları gerekmektedir. Araçlara yönlendirme ve tahmini hareket saati ile ilgili bilgilendirme personelimizce yapılacaktır. Uçak iniş saatinden sonra bagaj ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının havalimanı yoğunluklarına göre 45 dakika kadar sürebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Shuttle transferler paylaşımlı olduğu için, araç içerisinde bulunan diğer yolcuların erişim noktalarına göre güzergah üzerinde belli bir sıra içerisinde duraklamalar mevcuttur. Duraklama sayısı araç içerisinde bulunan yolcu sayısına göre değişiklikler gösterebilir.Operasyon ekibimiz transferleri mümkün olan en efektif şekilde planlamaktadırlar.

 

Express Shuttle Hizmeti Yeni
 

Normal Shuttle hizmetimizle aynı koşullarda olmakla beraber maksimum dört noktada duraklama yapma kriteri bulunan bir hizmet tipidir. Bu hizmeti satın aldığınızda birçok otel ve noktada duraklama yapmayan, en fazla dört noktada duraklama yapacak şekilde operasyonu yapılan araçlarla seyahat edersiniz. Böylece standart shuttle hizmetine göre gideceğiniz yere daha hızlı ulaşırsınız.

Özel Transfer Hizmeti
 

Paylaşımlı transfer hizmeti istemeyen, bireysel, aile ve arkadaş grubu gibi misafirlerimizin kendilerine özel bir araç tahsis talebinde bulundukları bir hizmetimizdir. Özel transferlerde ücretlendirme araç başı bazında olup kişi sayısına göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar temin edilebilir. Özel transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur. Özel transferler paylaşımlı olmadığından talep edilen güzergaha misafirlerin isteğine göre direkt ulaşım sağlanır.

 

VIP Transfer Hizmeti;
 

Bu hizmetimizde Özel transfer hizmetinde belirtilen hususlar geçerli olup transferler lüx araçlar ile icra edilmektedir. Araçlarda deri koltuk, lüx döşeme, multimedia imkanları bulunmakta olup üst düzey konfor temin edilmektedir.

 

Karşılama Hizmetleri;
 

Tüm hizmet verdiğimiz varış noktalarında misafirlerimiz personelimizce karşılanıp binecekleri araçlara yönlendirilmektedir. Bu sayede doğru araca en kolay biçimde erişim sağlanmaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi;
 

Misafirlerimize hizmet vermek üzere çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İlgili servis numaraları hakkında bilgi lütfen için iletişim sayfamıza bakınız.

  •  
whatsappfacebookinstagramwebchat