Neden Biz ?

 

Tüm uçuşlara uyacak şekilde havalimanı transfer hizmeti sağlamak, adrese teslim çalışmak ve bunu ekonomik fiyatlara sunmak oldukça zor bir iştir. Bu hizmeti verecek firmaların güce, deneyime ve etkin bir operasyon ekibine ihtiyacı vardır. 20 yıllık deneyimimiz, bizi tercih eden yüzbinlerce misafirimizin sağladığı gücümüz ve profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Sizi dinliyoruz, yenilikleri takip ediyoruz ve gelişiyoruz. Biz İşimizin uzmanıyız ve farklıyız ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadece taşıma firması değil aynı zamanda 20 yıllık üst düzey deneyimi olan Bir Seyahat Acentasıyız. Transfer hizmetini taşımacılık faaliyetinin ötesinde bir seyahat unsuru olarak kabul ederiz.

 

Onayladığımız her rezervasyon size verilen bir sözdür. Araçta bir kişi bile olsanız, ekonomik transfer ücreti ödemiş de olsanız, transferiniz asla iptal edilmez ve yerine getirilir.

 

Size çok güveniriz. Kredi kartınız yoksa, yada kullanmıyorsanız, yerinde ödeme seçeneği sunarız.

 

Adrese teslim çalışır, sizi yolda bırakmayız. Belirttiğiniz otel, residans, adres, noktadan alır aynı şekilde bırakırız. 

 

Uçağınız rötar yaptığında, uçağınızı kaçırdığınızda, ekstra ücret talep etmeden size en uygun başka bir transfer sağlar, anlık gelişen durumlarınız için 12 saat öncesine kadar ücretsiz iptal imkanı sunarız. 

 

En yeni teknolojileri kullanır, yenilikleri sürekli takip ederiz.

 

Bize 365 gün, 24 saat istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

Sadece satış yapıp rezervasyon iletmeyiz. Operasyonlarımızı kendi filo ve ekibimizle yürütürüz. Filomuz olmayan bölgelerde tedarikçilerimizle sürekli operasyonel entagrasyon içerisinde oluruz.

 

 

 

 

 

whatsappfacebookinstagramwebchat