İş Ortağımız Olmak İster Misiniz ?

 

Misafirlerinize uygun maliyete en iyi havalimanı transferi deneyimi yaşatabilmek için sizlerle beraber çalışmaya hazırız. Misafirlerinizin size olan güveninin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmetlerimizi hassasiyetle yerine getiriyoruz. Bizimle transfer deneyimi yaşamış yüzbinlerce mutlu misafirimiz ve giderek artan portföyümüz işimize gösterdiğimiz hassasiyetin bir göstergesidir. Yükselen trendimiz daha iyiye ulaşmak ve hizmet ağımızı genişletmek adına motivasyonumuzu üst düzeyde tutmaktadır. Önümüze koyduğumuz her hedefte, bugüne kadar olduğu gibi, iş ortaklarımızla geliştirdiğimiz ilişkiler en büyük itici güçlerimizden olacaktır.

 

Teknolojik altyapımız İş ortaklarımızla esnek iş modelleri oluşturmamıza olanak sağlamaktadır. Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları, www.724Transfer.COM üzerinden acenta girişi gibi çeşitli online modellerden en uygun olanını etkinleştirerek rezervasyon alımlarınızı başlatabiliriz. Gerek teknik, gerekse operasyonel konularda 7_24 bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sunduğumuz paylaşımlı ( shuttle ) ve özel araç transferleri yanında, tur operatörlerinin her türlü grup operasyonlarında, kongre seminer organizasyonlarında, gerek online gerekse offline olarak işbirlikleri geliştirebiliriz. 

 

Hemen iş ortağımız olmak için ve www.724Transfer.COM sistemi üzerinden rezervasyon yapmaya başlamak için  acenta formu linki tıklayarak açılan formu doldurunuz. Size tanımlanan kazanç oranları ve detaylar için bir yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 

 

Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları sağlanması gibi teknik konular ve her türlü detaylı bilgi almak için partners@724transfer.com adresine mail atmanız rica olunur. Grup talepleriniz ve organizasyonlarınız için aynı mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizleri iş ortağımız olarak görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşmada sağlayacağınız katkılar için teşekkür ederiz.

 

 

whatsappfacebookinstagramwebchat